Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Lato w mieście

Koordynatorzy

Koordynatorzy miejscy
Dorota Ognicha
Zastępca Dyrektora Biura Sportu i Rekreacji
Mirosław Sielatycki
Zastępca Dyrektora Biura Edukacji
22 443 35 00
msielatycki@um.warszawa.pl

Katarzyna Twardowska
Biuro Sportu i Rekreacji
22 443 24 82
ktwardowska@um.warszawa.pl
Robert Tkaczyk
Biuro Edukacji
22 443 35 34
rtkaczyk@um.warszawa.pl
Koordynatorzy dzielnicowi

Bemowo
Katarzyna Niedźwiecka
Andrzej Szulik


Białołęka
Roman Stachurski
22 762 44 90 w.123
rstachurski@um.warszawa.pl
Mirosław Urbański
22 614 18 58 w. 203
m.urbanski@um.warszawa.pl
Mirosława Pilcicka
22 762 44 90 w. 120
mpilcicka@um.warszawa.pl

Bielany
Emilia Strzelec
Andrzej Neuman

Mokotów
Ewa Marczak
Magdalena Klepczarek
Ochota
Zbigniew Najbauer
Dorota Kaźmierczak
Praga Południe
Beata Billewicz
Edyta Kurant
Praga Północ
Adam Kuszkowski
Ernest Kobyliński
Rembertów
Sylwia Jaroń
22 44 33 869
sjaron@um.warszawa.pl
Ilona Prejss-Iwanicka
Śródmieście
Małgorzata Krzyżanowska
Izabela Palade
Targówek
Izabella Górnikowska
Monika Dziuba-Petrycka
Ursus
Barbara Dudzińska
Norbert Pyza
22 443 60 73
npyza@um.warszawa.pl
Ursynów
Agnieszka Kowalska
22 443 75 13
ag.kowalska@usynow.pl
Piotr Kryziński
22 443 73 18
pkryzinski@ursynow.pl
Wawer
Edyta Michalczyk
Danuta Młot
22 443 68 97
dmlot@um.warszawa.pl
Wesoła
Jacek Karczmarek
Agata Sokołowska-Mielechin
Wilanów
Agnieszka Porębska
Magdalena Cacek-Ganc
Włochy
Katarzyna Łazarecka
Magdalena Kwiatkowska
Wola
Małgorzata Zylm
22 443 56 74
Mzylm@um.warszawa.pl
Jolanta Piątkowska
Ewa Wocial
Żoliborz
Gabriela Korczak-Florek
Łukasz Kula-Orłowski
22 443 90 11
lkula@zoliborz.org.pl
Szkoły Specjalne Biuro Edukacji
Danuta Markiewicz
Jacek Grzyśka
PK w Powsinie
Adam Stańczyk
22 649 45 75
pawilon@parkpowsin.pl
SCS Aktywna Warszawa
Iwona Gajewska