Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Lato w mieście

Wakacyjne Placówki Edukacyjne


  
od do
Pobierz PDF »


Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 9
ul. Paska 10
Szkoła Podstawowa Nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Kownackiej
ul. Zaułek 34
Szkoła Podstawowa nr 118
Leszczynowa 5
Szkoła Podstawowa Nr 154
Leśnej Polanki 63/65
Szkoła Podstawowa nr 231
Juranda ze Spychowa 10
Szkoła Podstawowa Nr 257
Podróżnicza 11
Szkoła Podstawowa nr 31
Kobiałka 49
Szkoła Podstawowa Nr 342
Strumykowa 21 A
Szkoła Podstawowa nr 344
Erazma z Zakroczymia 15
Szkoła Podstawowa nr 355
ul. Ceramiczna 11
Szkoła Podstawowa nr 356
Głębocka 66
Szkoła Podstawowa nr 247
Wrzeciono 9
Szkoła Podstawowa Nr 273 im. dr. Aleksandra Landy Szkoła Filialna
ul. Józefa Balcerzaka 1
Szkoła Podstawowa Nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
ul. Władysława Broniewskiego 99a
Szkoła Podstawowa Nr 293 im. Jana Kochanowskiego
ul. Jana Kochanowskiego 8
Szkoła Podstawowa Nr 53 im. gen. Mariusza Zaruskiego
ul. Rudzka 6
Szkoła Podstawowa nr 80
Aspekt 48
Zespół Szkół nr 124
ul. Conrada 6
Zespół Szkół nr 52
Szegedyńska 11
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 56
ul. Jakuba Fontany 1
Szkoła Podstawowa Nr 103
Jeziorna 5/9
Szkoła Podstawowa Nr 202
Bytnara 19
Szkoła Podstawowa Nr 46
Wałbrzyska 5
Szkoła Podstawowa Nr 85
Narbutta 14
Szkoła Podstawowa Nr 115
Okrężna 80
Szkoła Podstawowa Nr 119
Pułku Baszta 3
Szkoła Podstawowa nr 190
Zwierzyniecka 10
Szkoła Podstawowa nr 191 im. J. I. Kraszewskiego
Bokserska 34
Szkoła Podstawowa Nr 205
Spartańska 4
Szkoła Podstawowa Nr 212
Czarnomorska 3
Szkoła Podstawowa Nr 33
Cieszyńska 8
Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
Szkoła podstawowa Nr 98
Grottgera 22
Zespół Szkół Integracyjnych Nr 62
Bonifacego 10
Szkoła Podstawowa Nr 264
Skorochód-Majewskiego 17
Szkoła Podstawowa nr 10
Jasielska 49/53
Szkoła Podstawowa Nr 175
Trzech Budrysów 32
Szkoła Podstawowa Nr 23
Wawelska 48
Szkoła Podstawowa Nr 280
Gorlicka 3
Szkoła Podstawowa nr 97 im. L. Kruczkowskiego
ul. Spiska 1
Zespół Szkół Nr 83
Powstańców Wielkopolskich 4
Zespół Szkół Specjalnych nr 109
Białobrzeska 44
Zespół Szkół Specjalnych Nr 92
Szczęśliwicka 45
Gimnazjum nr 27
Gen. R. Abrahama 10
Szkoła Podstawowa nr 141
Szaserów 117
Szkoła Podstawowa Nr 143
Al. Stanów Zjednoczonych 27
Szkoła Podstawowa nr 185
Bora Komorowskiego 31
Szkoła Podstawowa nr 255
Kamionkowska 36/44
Szkoła Podstawowa nr 60
Zbaraska 3
Szkoła Podstawowa nr 72
M. Paca 44
Zespół Szkół Nr 84
Zwycięzców 44
Zespół Szkół Specjalnych Nr 90
Kordeckiego 54
Zespół Szkół Specjalnych Nr 91
Weterynaryjna 3
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354
ul. Otwocka 3
Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie
ul. Kowieńska 12/20
Szkoła Podstawowa nr 258
B. Brechta 8
Szkoła Podstawowa nr 73
Białostocka 10/18
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 126
gen. Ziemskiego 22
Przedszkole nr 160
ul. Niepołomicka 26
Szkoła Podstawowa Nr 217 z Oddz. Integracyjnymi
Paderewskiego 45
Zespół Szkół nr 74
ul. Niepołomicka 26
Zespół Szkół Nr 76
Dwóch Mieczy 5
Gimnazjum nr 38
Świętokrzyska 18A
Gimnazjum Nr 43
Hoża 88
Klub Osiedlowy Panorama
Górnośląska 1
Szkoła Podstawowa Nr 210
Karmelicka 13
Szkoła Podstawowa Nr 211
Nowy Świat 21A
Szkoła Podstawowa Nr 34 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 8
ul. Kruczkowskiego 12B
Szkoła Podstawowa Nr 75
Niecała 14
Zespół Szkół Nr 121
ul. Czerniakowska 128
Zespół Szkół Specjalnych Nr 63
ul. Elektoralna 12/14
Zespół Szkół Specjalnych Nr 85
Elektoralna 12/14
Szkoła Podstawowa nr 114
Remiszewska 40
Szkoła Podstawowa nr 275
Hieronima 2
Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
Szkoła Podstawowa nr 28
Gościeradowska 18/20
Szkoła Podstawowa nr 285
Turmoncka 20
Szkoła Podstawowa nr 298
Krakusa 2
Szkoła Podstawowa nr 42
Balkonowa 2/4
Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11/13
Szkoła Podstawowa nr 58
Mieszka I 7
Szkoła Podstawowa nr 84
Radzymińska 227
Szkoła Podstawowa z Oddz. Integracyjnymi nr 206
Bartnicza 2
VIII Ogród Jordanowski
ul. Suwalska 13
Gimnazjum nr 91
Kajakowa 10
Szkoła Podstawowa nr 330
Mandarynki 1
Szkoła Podstawowa nr 323
Warchałowskiego 4
Szkoła Podstawowa nr 313
Cybisa 1
Szkoła Podstawowa nr 322
Dembowskiego 9
Szkoła Podstawowa nr 336
Małcużyńskiego 4
Szkoła Podstawowa nr 81
Puszczyka 6
Szkoła Podstawowa nr 96
Sarabandy 16/22
Szkoła Podstawowa nr 138
Pożaryskiego 2
Szkoła Podstawowa nr 109
Przygodna 2
Szkoła Podstawowa nr 124
Bartoszycka 45/47
Szkoła Podstawowa nr 128
Kadetów 15
Szkoła Podstawowa nr 195
Króla Maciusia 5
Szkoła Podstawowa nr 204
Bajkowa 17/21
Szkoła Podstawowa nr 76
Poezji 5
Szkoła Podstawowa nr 86
Koryncka 33
Szkoła Podstawowa nr 353
Cieplarniana 23
Szkoła Podstawowa nr 171
Armii Krajowej 39
Szkoła Podstawowa nr 173
Trakt Brzeski 18
Szkoła Podstawowa nr 174
Plac Wojska Polskiego 28
Zespół Szkół nr 94
Krótka 1
Zespół Szkół 123
Uprawna 9/17
Zespół Szkół Nr 79 im. St. Kostki Potockiego
Wiertnicza 26
Szkoła Podstawowa Nr 87
Malownicza 31
Szkoła Podstawowa Nr 88
Radarowa 4b
Szkoła Podstawowa Nr 222 im. Jana Brzechwy
Esperanto 7 a
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej
Grzybowska 35
Szkoła Podstawowa Nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej
Syreny 3/5
Szkoła Podstawowa Nr 148 im. Hugona Kołłątaja
ul. Ożarowska 69
Szkoła Podstawowa Nr 234 im. Juliana Tuwima
ul. Esperanto 5
Szkoła Podstawowa Nr 238 im. Christo Botewa
Redutowa 37
Zespół Szkół Specjalnych Nr 101
Karolkowa 56
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 (SP 236 i Gimnazjum nr 61)
ul. Elekcyjna 21/23
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 55 im. Jana Bytnara ps. „Rudy”
Al. Wojska Polskiego 1a
Szkoła Podstawowa nr 68 z Oddziałami Integracyjnymi
Or-Ota 5
Szkoła Podstawowa nr 92
ul. Przasnyska 18A
Zespół Szkół nr 54
Elbląska 51